Logo PG Houten kleur
Een goed gesprek

Het kant 1, 3995 DZ, Houten, (030) 637 4986

Uitgelicht

bram alblas 2Ds. Bram Alblas: de nieuwe predikant in de Protestantse Gemeente Houten

 

30 september 2018 is een feestelijke zondag voor de Protestantse Gemeente Houten! Dhr. Bram Alblas, nu nog proponent te Utrecht, wordt die dag bevestigd tot predikant en verbonden aan de gemeente in de Opstandingskerk.

 

 

Ds. Bram Alblas: de nieuwe predikant in de Protestantse Gemeente Houten

 

 

bram alblas 2

30 september 2018: een feestelijke zondag voor de Protestantse Gemeente Houten! Dhr. Bram Alblas, nu nog proponent te Utrecht, wordt die dag bevestigd tot predikant en verbonden aan de gemeente in de Opstandingskerk.

 

Bram Alblas heeft vlak voor de zomervakantie zijn studie theologie afgerond en wordt op zondag 30 september bevestigd tot predikant. Een bijzonder moment voor hem en een bijzonder moment voor onze gemeente.  De feestelijke dienst begint die middag om 15.00 uur. Er wordt medewerking verleend door het jongerenkoor, kinderkoor en een muziekgroep vanuit de gemeente. Van harte welkom om de dienst bij te wonen! Het adres van de Opstandingskerk is Het Kant 1.

 

Bram Alblas is 31 jaar, is getrouwd en werkt op dit moment als docent godsdienst en levensbeschouwing aan het Oosterlicht College in Nieuwegein. Een baan die hij heeft gecombineerd met zijn studie theologie en die hij zal blijven combineren met het predikantschap in Houten.

 

In de Protestantse Gemeente zal Bram als jeugdpredikant zorgdragen voor onze jeugd en jongeren. Wat houdt dat in? Het gaat bijvoorbeeld om pastorale zorg aan jongeren, aan voorgaan tijdens de diensten op zondag en aan het ontwikkelen van activiteiten voor de jeugd.

 

Wij zijn erg blij dat Bram met zijn ervaring in het jeugdwerk en als docent komt werken in de Protestantse Gemeente Houten. Hij gaat deel uitmaken van een team beroepskrachten dat verder bestaat uit ds. Rebecca Onderstal, seniorenpastor mw. Jeanette Verwoert en ds. Martin Snaterse.

 

Met de komst van Bram komt er een einde aan de vacature die ontstond na het vertrek van ds. Kees de Jong naar de Waddengemeente op Texel eind januari 2018.

 

Bent u geïnteresseerd in onze gemeente en wilt u een keer komen proeven van een dienst, dan bent u van harte welkom. Meer informatie over wie wij zijn en wat wij doen vindt u op onze website www.pghouten.nl. Vanaf de website kunt u ook doorklikken naar onze facebookpagina en ons twitteraccount!

 

 

Margriet VisserBram Alblas heeft vlak voor de zomervakantie zijn studie theologie afgerond en wordt op zondag 30 september bevestigd tot predikant. Een bijzonder moment voor hem en een bijzonder moment voor onze gemeente.  De feestelijke dienst begint die middag om 15.00 uur. Er wordt medewerking verleend door het jongerenkoor, kinderkoor en een muziekgroep vanuit de gemeente. Van harte welkom om de dienst bij te wonen! Het adres van de Opstandingskerk is Het Kant 1.

 

 

Bram Alblas is 31 jaar, is getrouwd en werkt op dit moment als docent godsdienst en levensbeschouwing aan het Oosterlicht College in Nieuwegein. Een baan die hij heeft gecombineerd met zijn studie theologie en die hij zal blijven combineren met het predikantschap in Houten.

 

 

In de Protestantse Gemeente zal Bram als jeugdpredikant zorgdragen voor onze jeugd en jongeren. Wat houdt dat in? Het gaat bijvoorbeeld om pastorale zorg aan jongeren, aan voorgaan tijdens de diensten op zondag en aan het ontwikkelen van activiteiten voor de jeugd.

 

 

Wij zijn erg blij dat Bram met zijn ervaring in het jeugdwerk en als docent komt werken in de Protestantse Gemeente Houten. Hij gaat deel uitmaken van een team beroepskrachten dat verder bestaat uit ds. Rebecca Onderstal, seniorenpastor mw. Jeanette Verwoert en ds. Martin Snaterse.

 

 

Met de komst van Bram komt er een einde aan de vacature die ontstond na het vertrek van ds. Kees de Jong naar de Waddengemeente op Texel eind januari 2018.

 

 

Bent u geïnteresseerd in onze gemeente en wilt u een keer komen proeven van een dienst, dan bent u van harte welkom. Meer informatie over wie wij zijn en wat wij doen vindt u op onze website www.pghouten.nl. Vanaf de website kunt u ook doorklikken naar onze facebookpagina en ons twitteraccount!

 

 

Margriet Visser

 

 

 

Agenda

Geen evenementen

b adres

b visie

b kerkdienst

b email

b abonneren

b facebook

b twitter

ANBI

logo RGB DIAP transparant

ANBI